TRUHLÁŘSTVÍ VESELÝ

728 547 850
Truhlářství na zakázku především z přírodních materiálů

Truhlářství z přírodních materiálů

Výroba dřevěných dveří na zakázku

Vysoce kvalitní dveře z masivu

Kvalitní dřevěné dveře jsou v jakékoliv moderní domácnosti nejen fungující součástí a základem efektivní tepelné izolace vašeho domu, ale i vynikajícím dekoračním doplňkem. Dřevěné dveře mají skvělé tepelné izolační vlastnosti, jsme spolehlivým výrobcem dřevěný dveří na zakázku, tak proč si nedopřát kvalitu za skvělou cenu.

Výroba dřevěných dveří

Z jakých materiálů vyrábíme dřevěné dveře

Dveře vyrábíme jak z masivního dřeva tak z dtd dýhy všech druhů dřevin. Použité dřeviny dub, buk, smrk, borovice, jasan, javor, bříza, ořech americký a ořech evropský. Dřeviny je možno barevně upravovat dle našeho vzorníku. Všechny výrobky upravujeme laky značky MILLESI a to vždy nejméně ve třech vrstvách. Důležitou částí naší výroby, na niž klademe velký důraz, je povrchová úprava dveří.

Dveře vyrábíme v nadstandardní kvalitě. Velký důraz klademe na použití kvalitních přírodních materiálů a hlavně jejich precizní zpracování. Naší velkou snahou je se vždy zaměřovat na individuální přístup ke každé zakázce a tímto vždy splnit veškerá přání našich zákazníků. 

Jaké jsou přednost dřevěných dveří:

  • skvělá odolnost a dlouhodobá životnost,
  • dřevo má nejlepší tepelně izolační vlastnosti,
  • umožňuje mnoho variant architektonických řešení díky své tvárnosti,
  • dřevo je ekologický materiál,
  • příjemně voní a vypadá.

Kontaktní a poptávkový formulář

V oblasti zakázkového truhlářství jsme profesionály, proto nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme otázky ohledně našich služeb, nebo Vám připravíme cenovou kalkulaci zdarma.

Musí být vyplněné!
Musí být vyplněné!
Musí být vyplněné!
Musí být vyplněné!