TRUHLÁŘSTVÍ VESELÝ

728 547 850
Truhlářství na zakázku především z přírodních materiálů

Truhlářství z přírodních materiálů

Výroba dřevěných schodišť na zakázku

Vyrábíme samonosné rovné a točitá schodiště. Případně obklady betonových a železných konstrukcí. Výsledkem kvalitně odvedené práce jsou velice dobře vypadající a spolehlivé schody, které našim klientům slouží dlouho a spolehlivě. Rádi se držíme tradičního materiálu dřeva, které je nadčasové a stále moderní.

Výroba dřevěných schodišť

Dřevěná schodiště

Kvalitně zhotovené dřevěné schodiště je dominantou domu, či bytu, který zaujme hned při samotném vstupu do prostor kde se schodiště nachází. Na kvalitním schodišti se nikdy nevyplácí šetřit, ale na druhou stránku byste neměli nikdy dávat přednost drahému designu před bezpečností a pohodlím.

Jak vyrábíme dřevěná schodiště

Schody vyrábíme jak celodřevěné tak i obklad beton, kov. Schody jsou vždy upraveny speciálním lakem proti kluzkosti.

Výroba dřevěných schodišť Ukázka vyrobeného schodiště

Točitá schodiště

Nemáte ve svém bytě či domě dost prostoru a přesto toužíte po elegantním schodišti? Nebo hledáte schody, které budou skutečnou ozdobou Vašeho domova? Točité schody zaberou minimum místa a přitom krásně dokreslí Váš interiér!

Točitá schodiště se hodí i do menších interiérů, protože jsou díky svému tvaru prostorově nenáročné. Točité schody mají unikátní konstrukci - jednotlivé stupně schodiště jsou upevněny na středový sloup a proto zaberou skutečně minimum místa.

Kontaktní a poptávkový formulář

V oblasti zakázkového truhlářství jsme profesionály, proto nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme otázky ohledně našich služeb, nebo Vám připravíme cenovou kalkulaci zdarma.

Musí být vyplněné!
Musí být vyplněné!
Musí být vyplněné!
Musí být vyplněné!